Hastane Odası Süsleme

HPIM1933

Bu oda süslemeside Neva’ya ait. Canım yeğenimin vaktinden önce ,sıkıntılı bir olayla dünyaya geldiğini daha önce sizlerle paylaşmıştım. Biz Baby Shower Partisi için hazırlık yaparken,bizim minik aniden geliverdi.Hastaneye gittiğimizde hiçbir hazırlığımız yoktu. Doğum gerçekleşip, annesi odasına geldiğinde, ben hemen oda süslemesi  hazırlıkları için koşturmaya başladım. Saat 14.00 civarı hastaneden çıktım ve yaklaşık 5 saat sonra bir araba malzeme ile geri döndüm.

HPIM1937

Hatta hastaneye geldiğimde elimdeki torbaları ve kutuları görenler şok oldular. Bu kadar kısa sürede bunlar nasıl hazırlandı soruları havalarda uçuşuyor. Hemen yanıma iki arkadaşımı  alarak odayı süslemeye başladım. Tabi bunu yaparken, inanılmaz şekilde sessiz hareket etmek zorundaydık, çünkü annenin , geçirdiği sağlık sorunundan dolayı kesinlikle rahatsız edilmemesi gerekiyordu.

HPIM1934

Bir saat içinde odmızı gördüğünüz şekilde hazırlayıp, ikramlıklarımız ve hediyelerimizle masanın üzerine dizdik. Tam işimiz bitti , annesi uyandı ve gördüğü tablo karşısında şok oldu. Çünkü oda süslemesini çok istemesine rağmen, ani doğum nedeni ile yapamayacağımızı düşünmüş.Ama biz büyük bir azimle ve  büyük bir çaba sarfederek herşeyimiz çok büyük keyifle hazırladık. Zevkle yaptığımız bu organizasyonu sizlerle de paylaşmak istedik.

HPIM1940

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir